Boliivia begoonia Begonia boliviensis F1 Bossa Nova Night Fever Papaya
Kirjeldus: Elav, ilmastikukindel õitsemine kogu suve. Atraktiivne tume lehestik, silmapaistvad oranzid õied. Kompaktse kasvu ning hea hargnemisega. Rikkalik õitsemine kuni esimeste öökülmadeni. Päike/poolvari. Kõrgus 20cm.
Boliivia begoonia Begonia boliviensis F1 Bossa Nova Pink Glow 
Kirjeldus: Elav, ilmastikukindel õitsemine kogu suve. Atraktiivne roheline lehestik, silmapaistvad tumeroosad õied. Kompaktse kasvu ning hea hargnemisega. Rikkalik õitsemine kuni esimeste öökülmadeni. Päike/poolvari. Kõrgus 20cm.
Boliivia begoonia Begonia boliviensis F1 Bossa Nova Red
Kirjeldus:
Elav, ilmastikukindel õitsemine kogu suve. Atraktiivne roheline lehestik, säravpunased õied. Kompaktse kasvu ning hea hargnemisega. Rikkalik õitsemine kuni esimeste öökülmadeni. Päike/poolvari. Kõrgus 20cm.
Boliivia begoonia Begonia boliviensis F1 Bossa Nova Rose 
Kirjeldus: Värvikas, ilmastikukindel õitsemine kogu suve. Atraktiivne roheline lehestik, punakasroosad õied. Kompaktse kasvu ning hea hargnemisega. Rikkalik õitsemine kuni esimeste öökülmadeni. Päike/poolvari. Kõrgus 20cm.
Boliivia begoonia Begonia boliviensis F1 Bossa Nova Yellow 
Kirjeldus: Värvikas, ilmastikukindel õitsemine kogu suve. Atraktiivne roheline lehestik, kreemikaskollased õied. Kompaktse kasvu ning hea hargnemisega. Rikkalik õitsemine kuni esimeste öökülmadeni. Päike/poolvari. Kõrgus 20cm.
Boliivia begoonia Begonia boliviensis F1 Bossa Nova Pure White 
Kirjeldus: Elav, ilmastikukindel õitsemine kogu suve. Atraktiivne roheline lehestik, valged õied. Kompaktse kasvu ning hea hargnemisega. Rikkalik õitsemine kuni esimeste öökülmadeni. Päike/poolvari. Kõrgus 20cm.
Boliivia begoonia Begonia boliviensis Bonaparte Night Fever Papaya 
Kirjeldus: Kompaktse kasvu ning hea hargnemisega sort. Säravoranžid õied. Peened, tumedad lehed ei vaja kärpimist. Hakkab varakult õitsema ja õitseb kogu suve. Kõrgus 30-40cm.

Boliivia begoonia Begonia boliviensis Bonaparte Orange
Kirjeldus: Kompaktse kasvu ning hea hargnemisega sort. Oranžid õied. Peened, rohelised lehed ei vaja kärpimist. Hakkab varakult õitsema ja õitseb kogu suve. Kõrgus 30-40cm.
Boliivia begoonia Begonia boliviensis Bonaparte Red 
Kirjeldus: Kompaktse kasvu ning hea hargnemisega sort. Punased õied. Peened, rohelised lehed ei vaja kärpimist. Hakkab varakult õitsema ja õitseb kogu suve. Kõrgus 30-40cm.
Boliivia begoonia Begonia boliviensis Bonaparte Rose 
Kirjeldus: Kompaktse kasvu ning hea hargnemisega sort. Tumeroosad õied. Peened, rohelised lehed ei vaja kärpimist. Hakkab varakult õitsema ja õitseb kogu suve. Kõrgus 30-40cm.
Boliivia begoonia Begonia boliviensis Bonaparte White 
Kirjeldus: Kompaktse kasvu ning hea hargnemisega sort. Valged õied. Peened, rohelised lehed ei vaja kärpimist. Hakkab varakult õitsema ja õitseb kogu suve. Kõrgus 30-40cm.
Boliivia begoonia Begonia boliviensis Glowing Embers™ Orange 
Kirjeldus: Väga pika õitsemisajaga, erakordselt eksklusiivse välimusega auhinnatud sort. Moodustab tiheda lehestikuga laiuva ümarakujulise puhmiku, mis kattub pikaks ajaks üleni õitega. Säravad oranžid lihtõied, tume lehestik. Ei sobi amplitaimeks oma püstise kasvukuju tõttu. Võib kasvatada mitmesugustel istutusaladel koos paljude teiste suvelilledega.
Hübriidbegoonia Begonia x hybrida Funky® Light Pink 
Kirjeldus: Heleroosad täidisõied ja roheline lehestik. Taimel on samaaegselt lihtõied, täidisõied ja pooltäidisõied. Pikaajalise õitsemisega kuni külmadeni. Kasvukuju on püstine, ümar vorm ja õisikuvarred ripuvad allapoole. Taimele meeldib nii päike, poolvari kui ka täisvari. Sobib amplisse, konteinerisse ja peenrale istutamiseks. Meelitab liblikaid ning mesilasi.
Hübriidbegoonia Begonia x hybrida Funky® Orange 
Kirjeldus: Erkornažid, suured täidisõied ja tumeroheline lehestik., mis on õitele kontrastiks. Taimel on samaaegselt lihtõied, täidisõied ja pooltäidisõied. Pikaajalise õitsemisega hiliskevadest kuni hilissuveni. Kasvukuju on rippuv ja sobib hästi amplisse või konteineristutusse. Taimele meeldib nii päike, poolvari kui ka täisvari. Meelitab liblikaid ning mesilasi.
Hübriidbegoonia Begonia x hybrida Funky® White 
Kirjeldus: Valged pooltäidis- ja täidisõied ning roheline lehestik. Pikaajalise õitsemisega kuni külmadeni. Kasvukuju on kompaktne ja poolrippuv. Taimele meeldib nii poolvari kui ka täisvari. Sobib amplisse, konteinerisse ja peenrale istutamiseks. Meelitab liblikaid ning mesilasi.
Hübriidbegoonia Begonia x hybrida I`CONIA Bacio 'Peach'
Kirjeldus:_Ümar kasvukuju, suured virsikukarva pool-täidistõied lühikestel õievartel. Poolrippuv kasvukuju.
Hübriidbegoonia Begonia x hybrida I`CONIA Bacio 'Salmon'
Kirjeldus: Ümar kasvukuju, suured lõheoranžid täidisõied lühikestel õievartel. Poolrippuv kasvukuju.
Boliivia begoonia Begonia boliviensis Beauvilia® 'DARK SALMON'
Kirjeldus: Kompaktse kasvuga, poolrippuv sort. Kõrgus 20-25cm. Tumeoranžid õied, tumeroheliste lehtedega.
Boliivia begoonia Begonia boliviensis Beauvilia® 'HOT PINK' 
Kirjeldus: Kompaktse kasvuga, poolrippuv sort. Kõrgus 20-25cm. tumeroosad õied, roheliste lehtedega.
Boliivia begoonia Begonia boliviensis Waterfalls® 'ANGEL SOFT PINK'
Kirjeldus: Jõulise kasvuga, väga õiterohke. Varajane ning pika õitsemisajaga sort. Heleroosad lihtõied, roheline lehestik. Kõrgus 20-25cm.
Boliivia begoonia Begonia boliviensis Waterfalls® 'ENCANTO ORANGE' 
Kirjeldus: Jõulise kasvuga, väga õiterohke. Varajane ning pika õitsemisajaga sort. Oranzid, suuremad lihtõied, roheline lehestik. Kõrgus 20-25cm.
Boliivia begoonia Begonia boliviensis Waterfalls® 'ENCANTO PINK'
Kirjeldus: Jõulise kasvuga, väga õiterohke. Varajane ning pika õitsemisajaga sort. Tumeroosad keskmised lihtõied, roheline lehestik. Kõrgus 20-25cm.
Boliivia begoonia Begonia boliviensis Waterfalls® 'ENCANTO RED'
Kirjeldus: Jõulise kasvuga, väga õiterohke. Varajane ning pika õitsemisajaga sort. Punased, suuremad lihtõied, roheline lehestik. Kõrgus 20-25cm.

Begonia cultivars Mistral 'Compact Marshmallow'
Kirjeldus: Hea ilmastikukindlusega sort. Keskmise suurusega, lihtõielised heleroosad õied, roheline lehestik. Õitsevad rikkalikult kogu suve.


Begonia cultivars
 Mistral 'Pink'

Kirjeldus: Hea ilmastikukindlusega sort. Suured, lihtõielised roosad õied, tumeroheline lehestik. Õitsevad rikkalikult kogu suve.

Begonia cultivars Mistral 'Double Orange'
Kirjeldus: Hea ilmastikukindlusega sort. Suured, lihtõielised roosad õied, tumeroheline lehestik. Õitsevad rikkalikult kogu suve.

Begonia cultivars sel® Double Apricot 
Kirjeldus: Hea ilmastikukindlusega sort. Suured täidisõielised aprikoosikarva õied, tumeroheline lehestik. Rikkalik õitsemine.