Tähklavendel Lavandula angustifolia Exp. 'Early Blue' 
Kirjeldus: Varajane, rikkalikult õitsev, kompaktse kasvuharjumuse ja hea külmakindlusega sort. Intensiivne sügavsinine värv, suured õisikud. Hõbehall lehestik.

Tähklavendel Lavandula angustifolia 'White Summer' 
Kirjeldus: Varajane, rikkalikult õitsev, kompaktse kasvuharjumuse ja hea talvekindlusega sort. Valged suured õisikud. Hõbehall lehestik.

Ripp-raudürt Verbena peruviana Firehouse™ MixMasters® 'Purple Fire' 
Kirjeldus: Kolmevärviline raudürdi mix koosneb lillast, lillakirjust ja valgest sordist. Kompaktne ning varajane. Haiguskindel. Pidev õitsemine.

Feerulalehine ruse Bidens ferulifolia Bee Happy™ 'Orange' 
Kirjeldus: Poolpüstise kasvuga, üsna laiuv sort (40-60cm). Oranzid õied on seest kollased. Suurepärane taim sõbralike tolmeldajate aeda meelitamiseks! Kõrgus 25-35cm.

Puispetuunia Calibrachoa parviflora Cabaret® MixMasters® 'Cherry Plum Tart' Kirjeldus: Kolmevärviline puispetuunia mix koosneb Cabaret sortidest, mis sobivad kokku nagu valatult. Punane+ sinine+ roosa, tumeroosa sisuga. Kõrgus kuni 35cm, laius 40cm.

Ripp-petuunia Petunia grandiflora GO!Tunia® 'Neon Pink' Exp. 
Kirjeldus: Väga varajane ja hästi kompaktne sordirühm. Püstise kasvuga, suurte neoonroosade õitega.

Ripp-petuunia Petunia grandiflora GO!Tunia® Ruby Red Exp.
Kirjeldus: Väga varajane ja hästi kompaktne sordirühm. Püstise kasvuga, suurte säravpunaste õitega.

Ripp-petuunia Petunia grandiflora 'Magenta Mambo'
Kirjeldus: Eriline värvikombinatsioon! Suurte lillade- kreemikate täppide ning laikudega. Püstisema kasvuga, varajane. Testitud ja katsetatud, et hoida mustrit kuumade ilmadega.

Ripp-petuunia Petunia grandiflora Viva® 'Purple Ice' Exp. 
Kirjeldus: Lillad soonilised õied, seest tumedamad. Rohkem kontastsust kui varasemalt. Kompaktne, rippuv kasvukuju.

Ahtaleheline peiulill Tagetes 'Gold Medal'
Kirjeldus: Jõulise ja kõrge kasvuga taim. Kuldkollased väiksed õied on lõhnavad, samas peletavad loomi eemale. Õitseb kogu suve kuni sügiseni. Lehestik on tumeroheline ja säbruline. Taim eelistab päikest ja poolvarju. Sobib istutamiseks peenrale,konteinerisse ja õitsva hekina.

Tähtpea Scabiosa 'Summer Night' 
Kirjeldus: Püsik. Veinipunased kasvased õiepallid on täis pikitud valgeid nö nõelakesi. Lehed on rohelised ja säbrulised. Taim talub päikest ja poolvarju. Liigniiskust ei talu. Sobib peenraistutusse, alpiaeda ja lõikeõieks.

Viltleht Senecio 'Angel Wings' 
Kirjeldus: Hõbevalge lehestikuga taim, mis sarnaneb hariliku viltlehega. Suve teises pooles ilmuvad kollased korvõied, mis võib eemaldada, et soodustada taime paremat harunemist. Kõrgus on kuni 40 cm. Taim talub täispäikest. Sobib massistutusse, peenraääriseks või konteinerisse. Muidu püsik, aga mitte meie kliimas.

Teravalehine vesikanep Eupatorium capillifolium 'Elegant Feather'
Kirjeldus: Jõuline, püstine rohttaim, mis moodustab suvel kõrge, kitsa erkroheliste lehtede ja tagasihoidliku valgete õite kobara. Võib kasvada kuni 2 meetri kõrguseks. Kasvab niisketes ja soistes paikades. Augustikuus võib vesikanepipadrik jätta unustamatu mulje. Rinnakõrgune tihnik, mis kõik on kaunilt roosa või punakas.

Puispetuunia Calibrachoa Tik Tok 'Blue'
Kirjeldus: Keskmise kasvuga sort, millel on poolrippuv kasvukuju. Lillad keskmise suurusega õied on tumeda silmaga ning silmapaistva kollase tähekombinatsiooniga. Varajane ning neutraalne päevapikkuse suhtes.

Puispetuunia Calibrachoa Tik Tok 'Rose'
Kirjeldus: Keskmise kasvuga sort, millel on poolrippuv kasvukuju. Roosad keskmise suurusega õied on punase silmaga ning silmapaistva kollase tähekombinatsiooniga. Varajane ning neutraalne päevapikkuse suhtes.

Puispetuunia Calibrachoa Tik Tok 'Grape'
Kirjeldus: Keskmise kasvuga sort, millel on poolrippuv kasvukuju. Helelillad keskmise suurusega õied on tumeda silmaga ning silmapaistva kollase tähekombinatsiooniga. Varajane ning neutraalne päevapikkuse suhtes.

Puispetuunia Calibrachoa Rainbow 'Orange'
Kirjeldus: Sellel sordil on ainulaadne omadus, mis põhineb päevapikkusel, temperatuuril ja valguse tasemel, et õis avaneb erineva oranži värvusega ja annab taimele alati ainulaadse kolmevärvilise efekti. Taimede värv muutub omapärasel viisil aasta läbi. Hea kuumustaluvus teeb neist suurepärase lahenduse suvisteks toodanguteks. Ideaalsed suurte korvide, suurte konteinerite ja isegi maapinnale istutamiseks.

Puispetuunia Calibrachoa Rainbow 'Blue'
Kirjeldus: Sellel sordil on ainulaadne omadus, mis põhineb päevapikkusel, temperatuuril ja valguse tasemel, et õis avaneb erineva sinise värvusega ja annab taimele alati ainulaadse kolmevärvilise efekti. Taimede värv muutub omapärasel viisil aasta läbi. Hea kuumustaluvus teeb neist suurepärase lahenduse suvisteks toodanguteks. Ideaalsed suurte korvide, suurte konteinerite ja isegi maapinnale istutamiseks.