Nemeesia - Nemesia fruticans, strumosa
Nemesia x hybrida Sunmesia `Dark Red`

Kirjeldus - Hästiharunev ja väga kompaktne taim. Varajase õitsemisega. Õitseb kevadest sügiseni. Õrnalt lõhnav. Püstine ja jõuline kasv. Õie värv tumepunane.

Kommentaar -

Nemesia Neminio® `Red`

Kirjeldus - Varajase õitsemisega sordirühm. Keskmise jõulisusega kasv. Poolrippuv ja samas püstiselt ümar kasvukuju. Õite värv on erepunane.

Kommentaar -

Nemesia Nesia `Burgundy` 

Kirjeldus - Keskmise kasvuga sordirühm. Kõrgus 35cm ja laiuvus 25cm. Varajane, kompaktne põõsastüüpi kasvukuju, tugevate stabiilsete vartega. Suured burgundia punased õied. Sordid sobivad omavahel miksimiseks. Sobib kasvatamiseks konteinerites, amplites, rõdukastides, 13-15cm pottides. Armastab kasvada päikese käes, pigem liivasemas mullas/turbas, ei kannata ülekastmist.

Kommentaar -

Nemesia Neminio® `Purple Rose`

Kirjeldus - Varajase õitsemisega sordirühm. Keskmise jõulisusega kasv. Poolrippuv ja samas püstiselt ümar kasvukuju. Õite värv on purpur-roosa väikse kollase silmaga.

Kommentaar -

Nemesia Nesia `Tropical` 

Kirjeldus - Keskmise kasvuga sordirühm. Kõrgus 35cm ja laiuvus 25cm. Varajane, kompaktne põõsastüüpi kasvukuju, tugevate stabiilsete vartega. Suured punase, roosa ja oranžisegused õied. Sordid sobivad omavahel miksimiseks. Sobib kasvatamiseks konteinerites, amplites, rõdukastides, 13-15cm pottides. Armastab kasvada päikese käes, pigem liivasemas mullas/turbas, ei kannata ülekastmist.

Kommentaar -

Nemesia Neminio® `Orange`

Kirjeldus - Varajase õitsemisega sordirühm. Keskmise jõulisusega kasv. Poolrippuv ja samas püstiselt ümar kasvukuju. Õite värv on oranž.

Kommentaar

Nemesia x hybrida `Angelart Peach`

Keskmiselt jõuline ja püstine kasv. Kasvukuju on ümar. Keskvarajane õitsemine. Lihtõied on suured ja lehestik roheline. Õite värv on oranži-, kollase- ja punasekirju. Õied on lõhnavad.

Kommentaar -


Nemesia x hybrida Lyric® Trio `Orange-Red-Yellow` 

Väga varajane õitseja. Hästiharunev, lame-ümar kasvukuju, kõrgus ca 25 cm. Õitseb rikkalikult kogu suve. Õite värv on oranž, punane ja kollane. Võib kasvatada ka jahedas.

Kommentaar -

Nemesia Neminio® `White`  

Kirjeldus - Varajase õitsemisega sordirühm. Keskmise jõulisusega kasv. Poolrippuv ja samas püstiselt ümar kasvukuju. Õite värv on valge väikse kollase silmaga.

Kommentaar

Nemesia Neminio® `Yellow` 

Kirjeldus - Varajase õitsemisega sordirühm. Keskmise jõulisusega kasv. Poolrippuv ja samas püstiselt ümar kasvukuju. Õite värv on erekollane.

Kommentaar


Nemesia x hybrida Lyric® Trio `Cherry-White-Yellow` 

Väga varajane õitseja. Hästiharunev, lame-ümar kasvukuju, kõrgus ca 25 cm. Õitseb rikkalikult kogu suve. Õite värv on kollane, valge ja kirsiroosa. Võib kasvatada ka jahedas.

Kommentaar - 

Nemesia stromosa Sundrops `Mixed` 

Mitmevärviline ja suureõieline mix. Säravad ja soojades toonides õied. Kõrgus 10-15 cm. Kompaktse kasvuga ja varakult õitsemist alustav sort.

Kommentaar - 


Nemesia Escential `Pinkberry` 

Kirjeldus - Varajase õitsemisega sordirühm. Suurte ning lõhnavate roosa- ja valgekirjude õitega. Parim kuumataluvusega sordirühm turul. Eelistab päikselist kasvukohta. Kõrgus 20-30 cm. Sobib istutamiseks nii konteinerisse, amplisse kui peenrasse.

Kommentaar -


Nemesia fruticans Nuvo® `Rose Impr.` 

Hästiharunev ja väga kompaktne taim. Varajase õitsemisega. Õitseb kevadest sügiseni. Õrnalt lõhnav. Püstine ja jõuline kasv. Õie värv pastelne roosa.

Kommentaar - 

Nemesia x fruticans 52102 Exp Mareto® `Pink & White` 

Hästiharunev, madal kasvukuju, kõrgus ca 25 cm. Õite värv on roosa ja valgekirju. Õitel on meeldiv lõhn. Tihedalt õitega täitunud õisikud. Rikkalikult õitsev taim nii istutusnõudesse kui amplisse.

Kommentaar - 


Nemesia fruticans Nuvo® `Purple Bicolor` 

Hästiharunev ja väga kompaktne taim. Varajase õitsemisega. Õitseb kevadest sügiseni. Õrnalt lõhnav. Püstine ja jõuline kasv. Õie värv roosa- ja valgekirju.

Kommentaar - 


Nemesia fruticans Nuvo® `Carmine Impr.` 

Hästiharunev ja väga kompaktne taim. Varajase õitsemisega. Õitseb kevadest sügiseni. Õrnalt lõhnav. Püstine ja jõuline kasv. Õie värv karmiinpunane.

Kommentaar - 

Nemesia Escential `Strawberry`

Kirjeldus - Varajase õitsemisega sordirühm. Suurte ning lõhnavate roosa-, purpur- ja kollasekirjude õitega. Parim kuumataluvusega sordirühm turul. Eelistab päikselist kasvukohta. Kõrgus 20-30 cm. Sobib istutamiseks nii konteinerisse, amplisse kui peenrasse.

Kommentaar -

Nemesia x fruticans 52101 Exp Mareto® `Burgundy & White` 

Hästiharunev, madal kasvukuju, kõrgus ca 25 cm. Õite värv on tumepunase ja valgekirju. Õitel on meeldiv lõhn. Tihedalt õitega täitunud õisikud. Rikkalikult õitsev taim nii istutusnõudesse kui amplisse.

Kommentaar - 

Nemesia Escential `Blackberry` 

Kirjeldus - Varajase õitsemisega sordirühm. Suurte ja lõhnavate erksiniste õitega. Parim kuumataluvusega sordirühm turul. Eelistab päikselist kasvukohta. Kõrgus 20-30 cm. Sobib istutamiseks nii konteinerisse, amplisse kui peenrasse.

Kommentaar -

Nemesia fruticans Nuvo® `Blue` 

Hästiharunev ja väga kompaktne taim. Varajase õitsemisega. Õitseb kevadest sügiseni. Õrnalt lõhnav. Püstine ja jõuline kasv. Õie värv sinine.

Kommentaar - 

Nemesia Nesia `Dark Blue` 

Kirjeldus - Keskmise kasvuga sordirühm. Kõrgus 35cm ja laiuvus 25cm. Varajane, kompaktne põõsastüüpi kasvukuju, tugevate stabiilsete vartega. Suured tumesinised õied. Sordid sobivad omavahel miksimiseks. Sobib kasvatamiseks konteinerites, amplites, rõdukastides, 13-15cm pottides. Armastab kasvada päikese käes, pigem liivasemas mullas/turbas, ei kannata ülekastmist.

Kommentaar -

Nemesia Nesia `Fantasy Pink` 

Kirjeldus - Keskmise kasvuga sordirühm. Kõrgus 35cm ja laiuvus 25cm. Varajane, kompaktne põõsastüüpi kasvukuju, tugevate stabiilsete vartega. Suured helelilla ja tumeroosa segused õied. Sordid sobivad omavahel miksimiseks. Sobib kasvatamiseks konteinerites, amplites, rõdukastides, 13-15cm pottides. Armastab kasvada päikese käes, pigem liivasemas mullas/turbas, ei kannata ülekastmist.

Kommentaar -

Nemesia fruticans Nuvo® `Blue Bicolour; Blue & White` 

Hästiharunev ja väga kompaktne taim. Varajase õitsemisega. Õitseb kevadest sügiseni. Õrnalt lõhnav. Püstine ja jõuline kasv. Õie värv valge- ja sinisekirju.

Kommentaar - 


Nemesia Escential `Bumbleberry`  

Kirjeldus - Varajase õitsemisega sordirühm. Suurte ning lõhnavate purpurvioletsete õitega. Parim kuumataluvusega sordirühm turul. Eelistab päikselist kasvukohta. Kõrgus 20-30 cm. Sobib istutamiseks nii konteinerisse, amplisse kui peenrasse.

Kommentaar -


Nemesia Escential `Sugarberry`

Kirjeldus - Varajase õitsemisega sordirühm. Suurte ning lõhnavate purpurvioletse- ja roosakirjude õitega. Parim kuumataluvusega sordirühm turul. Eelistab päikselist kasvukohta. Kõrgus 20-30 cm. Sobib istutamiseks nii konteinerisse, amplisse kui peenrasse.

Kommentaar -

Nemesia Escential `Blueberry Custard`

Kirjeldus - Varajase õitsemisega sordirühm. Suurte ning lõhnavate sinise- ja kollasekirjude õitega. Parim kuumataluvusega sordirühm turul. Eelistab päikselist kasvukohta. Kõrgus 20-30 cm. Sobib istutamiseks nii konteinerisse, amplisse kui peenrasse.

Kommentaar -

Nemesia Escential `Raspberry Lemonade` 

Kirjeldus - Varajase õitsemisega sordirühm. Suurte ning lõhnavate vaarikaroosa- ja kollasekirjude õitega. Parim kuumataluvusega sordirühm turul. Eelistab päikselist kasvukohta. Kõrgus 20-30 cm. Sobib istutamiseks nii konteinerisse, amplisse kui peenrasse.

Kommentaar - 

Nemesia Neminio® `White` 

Varajase õitsemisega sordirühm. Keskmise jõulisusega kasv. Poolrippuv ja samas püstiselt ümar kasvukuju. Õite värv on valge väikse kollase silmaga.

Kommentaar -