Ripp-pelargoon - Pelargonium Peltatum - täidisõielised sordid.

Atlantic 'Fire'

Kirjeldus - Rohelise läikiva lehega. Keskmise suurusega erkpunane pooltäidisõis. Keskmise kõrgusega. Rippuva kasvukujuga ja väga hea harunemisega. Ideaalne varaseks kasvatuseks.

Kommentaar

Big EZ 'Red'

Kirjeldus - Kaks korda suuremate õitega kui samalaadsetel seemnest kasvatatud hübriidsortidel. Ühtlaste õitepallide värvus on scarlet punane ja ei tuhmu taime vananedes. Lehed on tumerohelised ja lillaks randiga keskel. Taime kõrgus on 45 cm. Sobib kasvatamiseks nii peenrale kui konteinerisse.

Kommentaar

Corriente 'Beach'

Kirjeldus - Tugevalt jõuline ja rippuv taim. Hiilgavad erepunased pooltäidisõied ja läikivrohelised lehed. Veidi hilisema õitsemisega kui Temprano sordirühm. Väga hea harunemisega. Sobib nii amplisse kui ka konteinerpotti. Talub poolvarju ja täispäikest. Ei taha liigniiskust.

Kommentaar

Grandeur Ivy 'Scarlet'

Kirjeldus - Hästiharunenud taimed, murdumiskindlad varred. Õitseb rikkalikult kaunite skarlettpunaste pooltäidisõitega. Hea ilmastikukindlus, õied püsivad kaua. Rippuva kasvukujuga ja taime kõrgus ca 25 cm. Ideaalne taim rõdukastidesse, amplisse kui konteinerpotti.

Kommentaar
Grandeur Ivy 'Red'

Kirjeldus - Hästiharunenud taimed, murdumiskindlad varred. Õitseb rikkalikult kaunite pooltäidisõitega. Hea ilmastikukindlus, õied püsivad kaua. Rippuva kasvukujuga ja taime kõrgus ca 25 cm. Ideaalne taim rõdukastidesse, amplisse kui konteinerpotti.
Kommentaar
Grandeur Ivy 'True Red'

Kirjeldus - Hästiharunenud taimed, murdumiskindlad varred. Õitseb rikkalikult kaunite punaste pooltäidisõitega. Hea ilmastikukindlus, õied püsivad kaua. Rippuva kasvukujuga ja taime kõrgus ca 25 cm. Ideaalne taim rõdukastidesse, amplisse kui konteinerpotti.
Kommentaar

Grandeur Ivy 'Deep Red'

Kirjeldus - Hästiharunenud taimed, murdumiskindlad varred. Õitseb rikkalikult kaunite pooltäidisõitega. Hea ilmastikukindlus, õied püsivad kaua. Rippuva kasvukujuga ja taime kõrgus ca 25 cm. Ideaalne taim rõdukastidesse, amplisse kui konteinerpotti.

Kommentaar

Grandeur Ivy 'Watermelon'

Kirjeldus - Hästiharunenud taimed, murdumiskindlad varred. Õitseb rikkalikult kaunite arbuusipunaste pooltäidisõitega. Hea ilmastikukindlus, õied püsivad kaua. Rippuva kasvukujuga ja taime kõrgus ca 25 cm. Ideaalne taim rõdukastidesse, amplisse kui konteinerpotti.

Kommentaar -

Grandeur Butterfly 'Red'

Kirjeldus - Kompaktse kasvukujuga tumeroheliste lehtedega Ville tüüpi sordirühm. Suured punased lihtõied meenutavad värvilisi liblikaid. Kõrgus ca 25-30 cm. Ühtlane ja varajane õitsemine. Õitseb maist- oktoobrini. Sobib kasvatamiseks potis ja amplis. Kasvukohaks sobib poolvari kuni täispäike. Ei talu liigniiskust.

Kommentaar

Great Balls of Fire 'Dark Red'

Kirjeldus - Vastanduva hele- ning tumerohelise värvuse ja teravate nurkadega lehestikuga. Huulepulgapunane keskmise suurusega pootäidisõis, mille südamikus on valge läigatus. Rippuva kasvukujuga. Keskmise kõrgusega. Talub ka kõige kuumemaid temperatuure. Varajane. Sobilik nii potti kui amplisse.

Kommentaar

Temprano 'Maxime'

Kirjeldus - Tulipunased pooltäidisõied. Väga varajase ja rikkaliku õitsemisega. Õitseb hiliskevadest septembrini. Kompaktne ja jõuline kasvukuju. Väga hea harunemine. Talub poolvarju ja täispäikest. Ei taha liigniiskust.

Kommentaar

Atlantic 'Red Star'

Kirjeldus - Rohelise läikiva lehega. Suured punasekirjud pooltäidisõied. Keskmise kõrgusega ja rippuva kasvukujuga. Keskvalmiv. Päikseline kasvukoht.

Kommentaar

Corriente 'Arctic Red'

Kirjeldus - Keskmiselt jõuline ja rippuv taim. Hiilgavad kahevärvilised punakasvalged pooltäidisõied ja läikivrohelised lehed. Veidi hilisema õitsemisega kui Temprano sordirühm, aga Corriente seeriast kõige varajasem. Väga hea harunemisega. Sobib nii amplisse kui ka konteinerpotti. Talub poolvarju ja täispäikest. Ei taha liigniiskust.

Kommentaar

Grandeur Butterfly 'Bicolor Red'

Kirjeldus - Kompaktse kasvukujuga tumeroheliste lehtedega Ville tüüpi sordirühm. Suured punase-valge triibulised lihtõied meenutavad värvilisi liblikaid. Kõrgus ca 25-30 cm. Ühtlane ja varajane õitsemine. Õitseb maist- oktoobrini. Sobib kasvatamiseks potis ja amplis. Kasvukohaks sobib poolvari kuni täispäike. Ei talu liigniiskust.

Kommentaar

Grandeur Ivy 'Arctic Scarlet'

Kirjeldus - Hästiharunenud taimed, murdumiskindlad varred. Õitseb rikkalikult kaunite valgete ja skarletpunaste pooltäidisõitega. Hea ilmastikukindlus, õied püsivad kaua. Rippuva kasvukujuga ja taime kõrgus ca 25 cm. Ideaalne taim rõdukastidesse, amplisse kui konteinerpotti.

Kommentaar

Grandeur Ivy 'Magenta'

Kirjeldus - Hästiharunenud taimed, murdumiskindlad varred. Õitseb rikkalikult kaunite veinipunaste pooltäidisõitega. Hea ilmastikukindlus, õied püsivad kaua. Rippuva kasvukujuga ja taime kõrgus ca 25 cm. Ideaalne taim rõdukastidesse, amplisse kui konteinerpotti.

Kommentaar

Grandeur Ivy 'Salmon'

Kirjeldus - Hästiharunenud taimed, murdumiskindlad varred. Õitseb rikkalikult kaunite lõheroosade pooltäidisõitega. Hea ilmastikukindlus, õied püsivad kaua. Rippuva kasvukujuga ja taime kõrgus ca 25 cm. Ideaalne taim rõdukastidesse, amplisse kui konteinerpotti.

Kommentaar - juhuse tahtel on sattunud potti ka Grandeur Ivy 'White'.


Great Balls of Fire 'Melon'

Kirjeldus - Rohelise lehega, mille keskel tugev tume rant. Korallroosad suured pootäidisõied. Rippuva kasvukujuga. Jõulise ja tugeva kasvukujuga. Talub ka kõige kuumemaid temperatuure. Keskvarajane. Sobilik nii potti kui amplisse.

Kommentaar

Temprano 'Marimba'

Kirjeldus - Erkroosad pooltäidisõied. Keskvarajase ja rikkaliku õitsemisega. Õitseb hiliskevadest septembrini. Kompaktne ja väga jõuline kasvukuju. Väga hea harunemine. Talub poolvarju ja täispäikest. Ei taha liigniiskust.

Kommentaar

Grandeur Ivy 'Arctic Rose'

 Kirjeldus - Hästiharunenud taimed, murdumiskindlad varred. Õitseb rikkalikult kaunite valgete ja roosa servaga pooltäidisõitega. Hea ilmastikukindlus, õied püsivad kaua. Rippuva kasvukujuga ja taime kõrgus ca 25 cm. Ideaalne taim rõdukastidesse, amplisse kui konteinerpotti.

Kommentaar

Grandeur Ivy 'Pink'

Kirjeldus - Hästiharunenud taimed, murdumiskindlad varred. Õitseb rikkalikult kaunite lõheroosade pooltäidisõitega. Hea ilmastikukindlus, õied püsivad kaua. Rippuva kasvukujuga ja taime kõrgus ca 25 cm. Ideaalne taim rõdukastidesse, amplisse kui konteinerpotti.

Kommentaar


Great Balls of Fire 'White'

Kirjeldus - Tugev ja läikiv roheline lehestik. Lumivalge suur pootäidisõis, mille südamikus on roosas kurrud. Rippuva kasvukujuga. Keskmise kõrgusega. Talub ka kõige kuumemaid temperatuure. Keskvarajane. Sobilik nii potti kui amplisse.

Kommentaar

Grandeur Ivy 'White'

Kirjeldus - Hästiharunenud taimed, murdumiskindlad varred. Õitseb rikkalikult kaunite valgete pooltäidisõitega. Hea ilmastikukindlus, õied püsivad kaua. Rippuva kasvukujuga ja taime kõrgus ca 25 cm. Ideaalne taim rõdukastidesse, amplisse kui konteinerpotti.

Kommentaar

Corriente 'Amethyst'

Kirjeldus - Keskmiselt jõuline ja rippuv taim. Hiilgavad helelillad pooltäidisõied ja läikivrohelised lehed. Veidi hilisema õitsemisega kui Temprano sordirühm. Väga hea harunemisega. Sobib nii amplisse kui ka konteinerpotti. Talub poolvarju ja täispäikest. Ei taha liigniiskust.

Kommentaar

Great Balls of Fire 'Violet Blue'

Kirjeldus - Rohelise lehega, mille keskel tugev tume rant. Roosakas lillad keskmise suurusega pooltäidisõied. Rippuva kasvukujuga. Keskmise kasvukujuga. Talub ka kõige kuumemaid temperatuure. Varajane. Sobilik nii potti kui amplisse.

Kommentaar - potis oleval etiketil vale sordi nimi!

Grandeur Ivy 'Violet'

Kirjeldus - Hästiharunenud taimed, murdumiskindlad varred. Õitseb rikkalikult kaunite violetsete pooltäidisõitega. Hea ilmastikukindlus, õied püsivad kaua. Rippuva kasvukujuga ja taime kõrgus ca 25 cm. Ideaalne taim rõdukastidesse, amplisse kui konteinerpotti.

Kommentaar

Grandeur Ivy 'Velvet'

Kirjeldus - Hästiharunenud taimed, murdumiskindlad varred. Õitseb rikkalikult kaunite valgete ja veinipunase äärega pooltäidisõitega. Hea ilmastikukindlus, õied püsivad kaua. Rippuva kasvukujuga ja taime kõrgus ca 25 cm. Ideaalne taim rõdukastidesse, amplisse kui konteinerpotti.

Kommentaar

Grandeur Ivy 'Arctic Wein'

Kirjeldus - Hästiharunenud taimed, murdumiskindlad varred. Õitseb rikkalikult kaunite valgete ja veinipunase äärega pooltäidisõitega. Hea ilmastikukindlus, õied püsivad kaua. Rippuva kasvukujuga ja taime kõrgus ca 25 cm. Ideaalne taim rõdukastidesse, amplisse kui konteinerpotti.

Kommentaar
Ripp-pelargoon - Pelargonium Peltatum - lihtõielised sordid.

Super Cascade 'Red'

Kirjeldus - Jõulise kasvuga. Suurepärane harunemine st, et üks pistik peaks täitma ära kogu poti. Äärmiselt õiterikas. Suured kroonlehed. Isepuhastuvad õied. Varasema õitsemisega kui vana Cascade sordirühm. Silmapaistev esitus haljastuses

Kommentaar

Ville de Paris 'Red Cascade'

Kirjeldus - Tugevakasvuline sort, millel on punased lihtõied. Äärmiselt õiterohke. Suurepärane isepuhastumine. Keskvarajane. Kasvukohaks sobib poolvari ja täispäike. Ei talu liigniiskust. Õitseb hiliskevadest sügise keskpaigani.

Kommentaar

Decora 'Red'

Kirjeldus - Hea harunemise ja tiheda, kompaktsema kasvuga, väga rikkalikult õitsev, kuumatolerantne, õievarred heledad, isepuhastuv. Lihtõied, mis aitab kaasa isepuhastumisele. Varajane.

Kommentaar

Grandeur butterfly 'Orange'

Kirjeldus - Kompaktse kasvukujuga tumeroheliste lehtedega Ville tüüpi sordirühm. Suured oranžid lihtõied meenutavad värvilisi liblikaid. Kõrgus ca 25-30 cm. Ühtlane ja varajane õitsemine. Õitseb maist- oktoobrini. Sobib kasvatamiseks potis ja amplis. Kasvukohaks sobib poolvari kuni täispäike. Ei talu liigniiskust.

Kommentaar

Atlantic 'Hot Pink'

Kirjeldus - Helerohelise lehega. Keskmise suurusega roosa lihtõis. Püstise ja madala kasvuga ning väga hea harunemisega. Ideaalne varaseks kasvatuseks. Päikseline kasvukoht.

Kommentaar


Blizzard 'Pink'

Kirjeldus - Isepuhastuvad roosad lihtõied. Varjase õitsemisega.Õite värv harmoneerub kenasti tumeda lehestikuga. Jõulise kasvu, rippuvuse ja hea harunemisega. Taime kasvukõrgus ca 35 cm. Atraktiivne nii kaugelt kui lähedalt. Sobib nii poolvari kui täispäike. Liigniiskust ei talu.

Kommentaar

Decora 'Rose'

Kirjeldus - Hea harunemise ja tiheda, kompaktsema kasvuga, väga rikkalikult õitsev, kuumatolerantne, õievarred heledad. Lihtõied, mis aitab kaasa isepuhastumisele. Varajane.

Kommentaar

Decora 'Rouge'

Kirjeldus - Hea harunemise ja tiheda, kompaktsema kasvuga, väga rikkalikult õitsev, kuumatolerantne, õievarred heledad. Lihtõied, mis aitab kaasa isepuhastumisele. Varajane.

Kommentaar

Grandeur Butterfly 'Neon'

Kirjeldus - Kompaktse kasvukujuga tumeroheliste lehtedega Ville tüüpi sordirühm. Suured neoonroosad lihtõied meenutavad värvilisi liblikaid. Kõrgus ca 25-30 cm. Ühtlane ja varajane õitsemine. Õitseb maist- oktoobrini. Sobib kasvatamiseks potis ja amplis. Kasvukohaks sobib poolvari kuni täispäike. Ei talu liigniiskust

Kommentaar

Grandeur Butterfly 'Pink'

Kirjeldus - Kompaktse kasvukujuga tumeroheliste lehtedega Ville tüüpi sordirühm. Suured roosad lihtõied meenutavad värvilisi liblikaid. Kõrgus ca 25-30 cm. Ühtlane ja varajane õitsemine. Õitseb maist- oktoobrini. Sobib kasvatamiseks potis ja amplis. Kasvukohaks sobib poolvari kuni täispäike. Ei talu liigniiskust.

Kommentaar

Super Cascade 'Rose'

Kirjeldus - Jõulise kasvuga. Suurepärane harunemine st, et üks pistik peaks täitma ära kogu poti. Äärmiselt õiterikas. Suured kroonlehed. Isepuhastuvate õite märgatav eelis teiste ees. Varasema õitsemisega kui vana Cascade sordirühm. Silmapaistev esitus haljastuses.

Kommentaar


Super Cascade 'Salmon'

Kirjeldus - Jõulise kasvuga. Suurepärane harunemine st, et üks pistik peaks täitma ära kogu poti. Äärmiselt õiterikas. Suured kroonlehed. Isepuhastuvad õied. Varasema õitsemisega kui vana Cascade sordirühm. Silmapaistev esitus haljastuses.

Kommentaar

Ville De Paris 'Rose Cascade'

Kirjeldus - Tugevakasvuline sort, millel on roosad lihtõied. Äärmiselt õiterohke. Suurepärane isepuhastumine. Keskvarajane. Kasvukohaks sobib poolvari ja täispäike. Ei talu liigniiskust. Õitseb hiliskevadest sügise keskpaigani.

Kommentaar

Ville de Paris 'Pink Cascade'

Kirjeldus - Tugevakasvuline sort, millel on tumeroosad lihtõied. Äärmiselt õiterohke. Suurepärane isepuhastumine. Keskvarajane. Kasvukohaks sobib poolvari ja täispäike. Ei talu liigniiskust. Õitseb hiliskevadest sügise keskpaigani.

Kommentaar - potti on eksituse tõttu istutatud ka kaks Ville de Paris 'Red Cascade' taime.

Acapulco 'Cascade'

Kirjeldus - Tugevakasvuline sort, millel on kahevärvilised roosakasvalged lihtõied. Äärmiselt õiterohke. Suurepärane isepuhastumine. Keskvarajane. Kasvukohaks sobib poolvari ja täispäike. Kuumataluv ja põuakindel. Ei talu liigniiskust. Õitseb hiliskevadest sügise keskpaigani.

Kommentaar

Compact Cascade 'Lila'

Kirjeldus - Tugevakasvuline sort, millel on lillakasroosad lihtõied. Äärmiselt õiterohke. Suurepärane isepuhastumine. Keskvarajane. Kasvukohaks sobib poolvari ja täispäike. Kuumataluv ja põuakindel. Ei talu liigniiskust. Õitseb hiliskevadest sügise keskpaigani.

Kommentaar

Ville de Paris 'White Cascade'

Kirjeldus - Tugevakasvuline sort, millel on valged lihtõied. Äärmiselt õiterohke. Suurepärane isepuhastumine. Keskvarajane. Kasvukohaks sobib poolvari ja täispäike. Ei talu liigniiskust. Õitseb hiliskevadest sügise keskpaigani.

Kommentaar

Blizzard 'Blue'

Kirjeldus - Isepuhastuvad lillakssinised lihtõied. Varjase õitsemisega.Õite värv harmoneerub kenasti tumeda lehestikuga. Jõulise kasvu, rippuvuse ja hea harunemisega. Taime kasvukõrgus ca 35 cm. Atraktiivne nii kaugelt kui lähedalt. Sobib nii poolvari kui täispäike. Liigniiskust ei talu.

Kommentaar

Grandeur Butterfly 'Purple'

Kirjeldus - Kompaktse kasvukujuga tumeroheliste lehtedega Ville tüüpi sordirühm. Suured punkaslillad lihtõied meenutavad värvilisi liblikaid. Kõrgus ca 25-30 cm. Ühtlane ja varajane õitsemine. Õitseb maist- oktoobrini. Sobib kasvatamiseks potis ja amplis. Kasvukohaks sobib poolvari kuni täispäike. Ei talu liigniiskust.

Kommentaar
Liikidevaheline pelargoon - Pelargonium x hybridum ja Pelargonium Interspecific

Caliente 'Deep Red'

Kirjeldus - Lehed tumerohelised. Suured lillakasroosad õied, lihtõieline. Väga hea harunemisega, annab tihedat massi ja sobib väga hästi haljastusse peenardesse või kastidesse. Nn. vaba õitsemisega ja isepuhastuv. Talub poolvarju ja täispäikest. Ei taha liigniiskust.

Kommentaar

Calliope 'Dark Red'

Kirjeldus - Ümara ja tugeva kasvukujuga. Kõrgus ca 35-40 cm. Suured, isepuhastuvad tumepunased pooltäidisõied. Tumeroheline ja jõuline lehestik. Sobib nii amplisse, suuremasse aiavaasi kui ka peenrale pinnakattetaimeks. Äärmiselt jõuline ja kuumataluv.

Kommentaar


Cumbanita 'Dark Red'

Kirjeldus - Rohelise lehestikuga. Suurte tumepunaste pooltäidisõitega. Õitseb hiliskevadest külmadeni. Väga tugeva ja jõulise kasvuga. Poolrippuva kasvukujuga. Keskvarane. Sobib päikseline kasvukoht.

Kommentaar - 


Dark Caliente 'Fire'

Kirjeldus - Lehed tumerohelised. Suured erkpunased õied, lihtõieline. Väga hea harunemisega, annab tihedat massi ja sobib väga hästi haljastusse peenardesse või kastidesse. Nn. vaba õitsemisega ja isepuhastuv. Talub poolvarju ja täispäikest. Ei taha liigniiskust.

Kommentaar -

Sarita Sunstar 'Red'

Kirjeldus - Tumerohelise lehestikuga. Suure erkpunase õrnalt lõhnava lihtõiega, mis on isepuhastuv. Õitseb hiliskevadest külmadeni. Keskmise jõulisusega kasv. Poolpüstise laiuva kasvukujuga. Keskvarane. Ei talu liigniiskust ja vettimist. Sobib päikseline kasvukoht.

Kommentaar

Sarita Sunstar 'Deep Red'

Kirjeldus - Tumerohelise lehestikuga. Suurte tumepunaste lihtõitega, mis on isepuhastuvad. Õitseb hiliskevadest külmadeni. Keskmise jõulisusega kasv. Poolpüstise laiuva kasvukujuga. Keskvarane. Sobib päikseline kasvukoht.

Kommentaar

Caliente 'Rose'

Kirjeldus - Lehed tumerohelised. Suured tumeroosad õied, lihtõieline. Väga hea harunemisega, annab tihedat massi ja sobib väga hästi haljastusse peenardesse või kastidesse. Jõulisema kasvuga Nn. vaba õitsemisega ja isepuhastuv. Talub poolvarju ja täispäikest. Ei taha liigniiskust.

Kommentaar


Calliope 'Deep Rose'

Kirjeldus - Ümara ja tugeva kasvukujuga. Kõrgus ca 35-40 cm. Suured, isepuhastuvad tumeroosad pooltäidisõied. Tumeroheline ja jõuline lehestik. Sobib nii amplisse, suuremasse aiavaasi kui ka peenrale pinnakattetaimeks. Äärmiselt jõuline ja kuumataluv.

Kommentaar

Dark Caliente 'Pink'

Kirjeldus - Lehed tumerohelised. Suured lillakasroosad õied, lihtõieline. Väga hea harunemisega, annab tihedat massi ja sobib väga hästi haljastusse peenardesse või kastidesse. Nn. vaba õitsemisega ja isepuhastuv. Talub poolvarju ja täispäikest. Ei taha liigniiskust.

Kommentaar

Calliope 'Lavender Rose'

Kirjeldus - Ümara ja tugeva kasvukujuga. Kõrgus ca 35-40 cm. Suured, isepuhastuvad lillakasroosad pooltäidisõied. Tumeroheline ja jõuline lehestik. Sobib nii amplisse, suuremasse aiavaasi kui ka peenrale pinnakattetaimeks. Äärmiselt jõuline ja kuumataluv.

Kommentaar

Caliente 'Platinum White'

Kirjeldus - Lehed tumerohelised. Suured valged õied, lihtõieline. Väga hea harunemisega, annab tihedat massi ja sobib väga hästi haljastusse peenardesse või kastidesse. Nn. vaba õitsemisega ja isepuhastuv. Talub poolvarju ja täispäikest. Ei taha liigniiskust.

Kommentaar

Big EZ 'Fuchsia Blue'

Kirjeldus - Hiiglaslike õiekobarate erk värvus on lavendellilla. Lehed on tumerohelised ja lillaks randiga keskel. Taime kõrgus on 45 cm. Sobib kasvatamiseks nii peenrale kui konteinerisse.

Kommentaar


Caliente 'Lavender'

Kirjeldus - Lehed tumerohelised. Suured lillakasroosad õied, lihtõieline. Väga hea harunemisega, annab tihedat massi ja sobib väga hästi haljastusse peenardesse või kastidesse. Keskhilise õitsemisega ja keskmise kasvuga Nn. vaba õitsemisega ja isepuhastuv. Talub poolvarju ja täispäikest. Ei taha liigniiskust.

Kommentaar


Calliope M 'Violet'

Kirjeldus - Ümara ja tugeva kasvukujuga. Kõrgus ca 35-40 cm. Suured, isepuhastuvad violetsed pooltäidisõied. Tumeroheline ja jõuline lehestik. Sobib nii amplisse, suuremasse aiavaasi kui ka peenrale pinnakattetaimeks. Äärmiselt jõuline ja kuumataluv.

Kommentaar
Viirpelargoon - Pelargonium zonale - püstine kasvukuju

Americana 'Violet'

Kirjeldus - Keskvarajase õitsemisega. Ülimalt jõuline kasv. Atraktiivne neoonvioletne pooltäidisõis. Tumerohelistel lehtedel on tugev lillaks rant. Taime kõrgus ca 40 cm. Talub poolvarju ja täispäikest. Ei taha liigniiskust ja talub põuda.

Kommentaar

Grandeur Deco Caramel 'Pink'

Kirjeldus - Atraktiivse lehemustriga pelargon. Hea harunemisega. Tumeroosad täidisõied. Püstise kasvukujuga, kuni 20 cm kõrge. Õitseb maist septembrini. Kasvuks vajab päikselist või poolvarjulist kohta.

Kommentaar

Grandeur Deco Caramel 'Red'

Kirjeldus - Atraktiivse lehemustriga pelargon. Hea harunemisega. Oranžikaspunased täidisõied. Püstise kasvukujuga, kuni 20 cm kõrge. Õitseb maist septembrini. Kasvuks vajab päikselist või poolvarjulist kohta.

Kommentaar

Grandeur Deco Caramel 'Violet'

Kirjeldus - Atraktiivse lehemustriga pelargon. Hea harunemisega. Violetsed täidisõied. Püstise kasvukujuga, kuni 20 cm kõrge. Õitseb maist septembrini. Kasvuks vajab päikselist või poolvarjulist kohta.

Kommentaar