Kompostmullad

Aiamuld kompostiga:
Bioloogiliselt aktiivne kasutusvalmis kompostiga muld on oluliselt toiteainete rikkam kui tavaline muld. Sobib ideaalselt kõigile koduaia taimedele kasvupinnaseks ja mullaparanduseks. 100 % looduslik toode.
Tootja: Matogard
Pakend: 60l


Eesti must muld kompostiga:
Kompostiga muld on oluliselt toiteainete rikkam kui tavaline muld. Tänu mullas sisalduvale rikkalikule kompostile on tagatud taimede väetustarve ja ei vaja lisaväetamist. Kõrge N sisaldusega. Ei sisalda mineraalväetisi, 100 % looduslik toode.
Tootja: BioPlus
Pakend 50l


BIO-KOMPOST hobusesõnnikust:
Valmistatud biotehnoloogiliselt hobusesõnniku komposteerimisel. Lubatud kasutada mahetootmises.  

  • Suurendab mullaviljakust. Taimetoitained on kompostis seotud vormis ja vabanevad pika aja jooksul. Kastmis- ja sadeveed ei uhu toitaineid mullast välja.
  • Suurendab mulla bioloogilist aktiivsust. Aktiviseerib mulla mikro- (bakterid,seened jt.) ja makrobioloogiline (putukad, vihmaussid jt.) elu.
  • Parandab mullaomadusi. Rasked mullad muutuvad komposti mõjul kobedamaks ja kerged mullad sidusamaks. Soodustab mulla vee-, õhu-, soojus- ja toiterežiimi paranemist.
Tootja: Matogard
Pakend: 10lLooduslik kompost:

Valmistatud 100% taaskasutatd biolagunevatest jäätmetest. Ei sisalda mineraalväetisi ja turvast. Sisaldab suurel hulgal peamisi taimedele vajaminevaid looduslikke väetisi. Järelvalminud vähemalt 2 aastat.
Tootja: BioPlus
Pakend: 20lLisa ostukorvi