Paprika taimed 2019.


'Puztagold' UUS MEIE SORTIMENDIS!
Kandilised siledad, mahlased viljad, kuni 14 cm. Helekollased viljad küpsevad punaseks.

'Neusiedler Ideal'  UUS MEIE SORTIMENDIS!
Keskvarajane paprika, väga suure kandilise viljaga. Kollakad viljad küpsevad punaseks.

'Capino'  UUS MEIE SORTIMENDIS!
Kollaseviljaline paprika sort, kilekasvuhoones kasvatamiseks.

'California Wonder' ##
 Keskvarajane, saagikas sort. Taime kõrgus 60-70 cm,  vili neljakandiline, tumeroheline kuni punane, suur, paksuseinaline (6-8cm), kaaluga kuni 230 gr. Kasvuhoonesse või kiletunnelisse.

'Corno di Toro Rosso' ##
Keskvarajane, väga saagikas paprikasort. Maitse on väga magus ja täidlane, viljaliha krõmpsv. Karmiinpunased viljad on pikad ja kõhnad, kuni 20 cm, neid võib tarbida nii rohelise kui ka punasena. Populaarne sort nii Itaalias kui ka Eestis, ülimatsev kasutades erinevates toitudes: salatites, grillida või lisada pastadele ja pizzadele.

'Gypsy' ##   
Varajane, ilusa kompaktse taimekujuga. Viljad kolmetahulised, otstest teravnevad ja tömbi otsaga. Vilja pikkus 12-15 cm ja läbimōōt 6 cm, viljaliha paksus 6-7 mm. Värvus varieerub helekollasest punaseni. Taimed tugevad 45-55 cm pikad. Eriliselt hea vürtsika maitsega sort.

'Orange Horizon' ##
Oranž. Keskvarajane ja hea saagikusega oranži värviga mahlane paprika. Istutusest saagini umbes 70 päeva. Optimaalne kasvutemperatuur 18 - 20 kraadi. Suurepärane gurmeepaprika salatitesse ja toitude kaunistamiseks.

'Tsilli-Cayenne' ##
Keskvarajane, keskmise kasvuga sort. Sobib kasvatamiseks nii kasvuhoones, avamaal kui suuremas potis. Viljad piklikud, rohelised, valminult punased.