Lillesegu 'Metsik Romatika'
See üheaastane lillesegu on kasulike putukate jaoks ahvatlevalt maitsev ning rohke nektariga pakub kimalastele, mesilastele ja liblikatele väga head toidubaasi. Selle segu abil saate oma aeda luua väikese oaasi ja erksavärvilise lillekuhja. See õitseb juunist pakaseni.
Külvinorm: 100 g 100 m2.
Külviaeg: aprilli keskpaigast juuni alguseni otse avamaale.
Külvamissügavus: 0-1 cm.
Kõrgus 40–120 cm
Pakend: 100g

Pole saadaval

Lillesegu 'Naturaalne loodus'
Üheaastane lillede segu. Imeline putukate elupaik, kergesti hooldatav segu, millel on suurepärane värvidemäng. Kiiresti kasvav.
Külvinorm: 100 g 100 m2.
Külviaeg: aprilli keskpaigast juuni alguseni otse avamaale.
Külvamissügavus: 0-1 cm.
Kõrgus 40-200cm.
Pakend: 100gPole saadaval

Lillesegu 'Liblikate saar'
Liblikate väärtuslik elupaik. Üheaastane ja mitmeaastane lilleparadiis. Väga liigirikas lillesegu on ideaalne elupaik putukatele, eriti aga liblikatele. Taimed pakuvad liblikatele munemiseks väärtuslikku kaitset ja tagavad ka koorunud röövikutele rikkaliku toiduvaru. Värvikas lilleparadiis inspireerib kogu suve ja pakub mitmekesist hunnikut. Sobib huumus- ja toitaineterikkale mullale päikesepaistelises või osaliselt varjutatud kohas. Kasvukõrgus kuni 150 cm.
Pakend: 100g


Pole saadaval

Lillesegu 'Putukate paradiis'
Erineva kuju, värvi ja lõhnaga lillemeri!
Imeline lillesegu on hea toiduallikas paljudele kasulikele loomadele, näiteks putukatele, lindudele ja siilidele, ning see avaldab positiivset mõju ka mullale. Võit üleüldse! Sobib huumus- ja toitaineterikkale mullale, päikesepaistelises kohas.
Kõrgus 60-80cm.
Umbes 30 m² suurusele alale.
Pakend: 130g
Pole saadaval

Lilleniit 
Väga liigirikas segu heintaimedest, maitsetaimedest, ja mitmeaastastest lilledest. Lisaks sellele, et seda on ilus vaadata, on see ka väärtuslik elupaik ja oluline toiduallikas paljudele kasulikele putukatele ja teistele loomadele.
Kergesti hooldatav lilleniit sobib ideaalselt toitainevaestesse ja lahjadesse kohtadesse.
Kõrgus 80-120cm
Umbes  100 m² suurusele alale.
Pakend: 1kg


Lisa ostukorvi34,90 €


Muruseeme valge ristikuga 1kg

Seemnesegu muru rajamiseks Keskkonnasõbralik, vajab vähe kastmist ja väetamist ning on lihtsalt rajatav. Seemnesegu sisaldab valget ristikut, mis ise väetab murukamarat, sidudes õhulämmastikku. Sobib ideaalselt koduaedadesse, parkidesse ja mänguväljakutele. Parim külviaeg varakevadel, hilissuvel või varasügisel.

MURU KÜLVAMISEL: Jaota seemned kahte võrdsesse ossa. Kasutades ristkülvi, külva seemned ühtlaselt mullapinnale. Enne külvi rehitse murukamar tugevasti läbi. Külvi järel tihenda pind kergelt. Kasta idanemise ajal (umbes 3 nädala jooksul), et tärkav muru ei kuivaks.

HOOLDAMISEL: Niida esimest korda, kui muru on 8-10 cm kõrgune. Seejärel niida kord nädalas (keskmine kõrgus 3,5 cm). Kasvavat muru väeta kevadel 4 kg / 100 m² muru kevadväetisega. Murus kasvavast samblast aitab vabaneda muruväetis samblaeemaldajaga. Tekkinud tühikud murus täida mullaga ning külva peale uus muruseeme. Suvel väeta 1 kord pikaajalise toimega muru püsiväetisega 4 kg/100 m². Sügisel, augustis–septembris kasuta talvekindluse tõstmiseks muru sügisväetist 4 kg/100 m².

Lisa ostukorvi7,30 €