Praktika Kanepi Aiandis

Sellelt alalehelt leiate koondinfo praktika sooritamise võimaluste kohta OÜ Kanepi Aiandis. Meie ettevõte pakub praktilisi kogemusi alates taime kasvukeskkonna ettevalmistamisest ja külvamisest, istutamisest ning hooldamisest kuni taimede turustamiseks ettevalmistamiseni (taime kaubandusliku välimuse hindamine, pakkimine). Samuti on võimalik tutvuda linnahaljastuse organiseerimise ja teostamisega.

Kanepi Aiandis võtame samaaegselt praktikat tegema kuni 4 praktikanti. Sellel, 2017. aastal, saab praktikat teha meie Kanepis asuvas aiandis ja Põlvas asuvas aiandis.

Praktikandile vajalikud firma andmed:
OÜ Kanepi Aiand reg. 10852069
Aadress: Kooli 19, Kanepi, Põlvamaa
Praktikabaas: Kanepi vald, Põlvamaa

Juhendajad Kanepis:

Eha Vahtramäe – agronoom
tel. 56668567
info@kanepiaiand.ee

Eve Plato - agronoom
tel. 53939081
eveplato@hot.ee

Juhendaja Põlvas:

Viigi Kivi - agronoom

tel. 55644280

Parim aeg praktika tegemiseks on märts-juuni, märtsis alustame suurema osa suvilillede pikeerimise ja istutamisega. Aprillis lisanduvad püsililled ja amplid, mais tulevad juurde lillepostamendid ja müügi pool. Kuni juunini on aiandis kõige mitmekesisem tööde valik aianduserialase praktika sooritamise seisukohalt. 

Elamine ja transport: Kanepis asuvasse aiandisse ehitasime uue olmeploki, kus on elamisvõimalus kahele praktikandile. Täpsemat infot küsi telefonil 5298986, Margus Vahtramäe. Kanepisse on sobivad bussiühendused  Tartust, Võrust ja Põlvast. Samuti on praktikandi tööaega võimalik kohendada bussigraafikuga.

Seni on meie suuremateks partneriteks praktika korraldamisel olnud Eesti Maaülikool ja Räpina Aianduskool.